Poznaj

Teatr Club

Jedyne takie

MIEJSCE W ŁODZI!

Klub Teatr to licząca ponad 1500m2 przestrzeń o kilku kondygnacjach, z wydzieloną strefą VIP oraz dużą antresolą i pełnowymiarową sceną.
Wystrój i klimat klubu nawiązujący do prawdziwego Teatru, jest wynikiem pracy uznanego biura projektowego z Łodzi, które zadbało o każdy detal tej ogromnej przestrzeni. Dzięki temu klub Teatr pełen jest czerwonych dywanów, dostojnych materiałów i kotar oraz kryształowych żyrandoli, z których główny, wiszący w samym centrum parkietu – ma 3 metry wysokości i składa się z kilku tysięcy mieniących kryształów.

Górna część antresoli, to ponad 100 miejsc siedzących z widokiem na scenę i parkiet oraz oddzielny bar połączony z 20-to osobowymi lożami umieszczonymi w najwyższym punkcie klubu.
Parkiet taneczny komfortowo pomieści ponad 500 osób dając możliwość zajęcia miejsca przy stolikach dla dodatkowych 100 osób. To właśnie tu znajduje się nasz bar główny, zbudowany w formie wyspy, zapewniając naszym gościom dostęp z każdego miejsca.

Ostatnią i najbardziej prestiżową strefą klubu Teatr jest strefa VIP, znajdująca się w tylnej części sceny i oddzielona ogromnymi taflami szkła.
Dzięki temu nasi goście w komfortowych warunkach mogą widzieć cały klub oraz wszystko to, co dzieje się na scenie.
Strefa VIP to łącznie 80 miejsc siedzących. Posiada oddzielny bar oraz toalety.
Jest to najbardziej pożądana część naszego klubu.

Uwaga! W klubie Teatr obowiązuje selekcja wiekowa. W piątki +18 lat, w soboty +21 lat.

1500
ponad 1500m2 przestrzeni
500
Parkiet taneczny dla ponad 500 osób
200
Miejsc w wygodnych lożach
80
Miejsc siedziących w wydzielonej strefie VIP

Zobacz

Filmy wideo

Chcesz zorganizować swoje wydarzenie lub dokonać rezerwacji? Skontaktuj się z nami!

Zobacz

GALERIĘ ZDJĘĆ